Yasal Uyarı

PERAPORT Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi internet sitesi, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir, ancak bu bilgiler ticari amaçla kullanılamaz.

Sitede yer alan bülten ve haberler, PERAPORT Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kamuya açık kaynaklardan elde edilen bilgiler kullanılmak suretiyle, sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yayımlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği ve tamlığı konusunda tüm titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hatalardan PERAPORT Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi hiçbir sorumluluk kabul etmez, doğru ve tam olmaları konusunda garanti vermez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde,

PERAPORT Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’na hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.

PERAPORT Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sitede yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.

Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak PERAPORT Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından yayınlanmakta olup, telif hakkı ve diğer her türlü hak PERAPORT Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’na aittir. Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, içeriği ve güncelliğinden PERAPORT Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sorumlu tutulamaz.

Bu site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmış olup bu gibi hallerde sorumlu kişiler hakkında gerekli yasal yollara başvurulacaktır.

Sistem ve buna bağlı ekipmanlar izlenmekte ve denetlenmektedir. Kullanıcılar kendilerine ait bilgilere erişebileceğini ve gerektiğinde yetkili makamlara iletebileceğini göz önünde bulundurmalıdırlar.

İletişim adresi :info@peraport.net